Франція вдвічі збільшить виробництво САУ Caesar через війну в Україні

Виробник самохідних артилерійських установок Caesar планує збільшити їхній випуск до 12 штук на місяць у зв’язку з війною в Україні. Про це з посиланням на міністра оборони Франції Себастьяна Лекорню повідомляє Forces Operations Blog.

Зараз компанія Nexter випускає шість установок Caesar на місяць, а до початку війни в Україні — тільки дві на місяць.

«Ми збираємося збільшити виробництво до 12 гармат на місяць», — заявив французький чиновник.

За його словами, це зобов’язання, взяте на себе промисловцем, покаже спроможність Франції реагувати на потреби України й усіх європейських партнерів, які є членами НАТО, і які перебувають у процесі досягнення виділення своїх 2% ВВП на оборону.

Нагадаємо, у Франції вирішили передавати списане військове обладнання Україні замість того, щоб просто його утилізувати. 

Франція протягом 2024 року виготовить 78 самохідних артилерійських установок Caesar для потреб Збройних сил України. Про це у січні заявив голова французького міноборони Себастьян Лекорню в інтерв’ю Le Parisien. Шість з них обіцяють вже в найближчому майбутньому, решту — в наступному році. 

На сьогодні ЗСУ мають 49 САУ Caesar.

«Тоді як західна військова допомога вичерпується, Франція впроваджує в себе режим воєнної економіки», – заявив урядовець.

За його словами, Київ сам готовий вкласти частину своїх ресурсів в озброєння. Зокрема, Україна «щойно придбала шість установок за власні кошти, щоб розпочати ініціативу», додав він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ляшко на танке «Оплот» собрался на Москву: видео

27.09.2017 - 22:24
Пока миллионы украинцев тяжело работают, пытаясь прокормить свои семьи в условиях сумасшедших цен и низких зарплат, политики состязаются в том, кто круче, уж простите, выпендриться. Нынче отличился лидер Радикальной партии ...

Нападение на школу в России: появилось видео с места жуткой бойни

19.01.2018
В Улан-Удэ девятиклассник набросился с ...