Франція та Італія передадуть Україні потужні системи ППО

Франція та Італія передадуть Україні системи протиповітряної оборони «SAMP-T», про що повідомляють різні джерела з посиланням на посла Франції в Україні Етьєна де Понсена: «Це дуже наполегливе прохання президента Зеленського…» Це саме те, що ми чекаємо від Заходу. Хотілося б чути, коли це буде зроблено.

Система ЗРК «SAMP-T» призначена для протиповітряного захисту механізованих підрозділів, а також прикриття важливих об’єктів. Комплекс може знищувати літаки та крилаті ракети на відстані від трьох до сотні кілометрів на висоті до двадцяти п’яти км.

А от стаття в «The New York Times» про те, що з​вільнення окупованого Мелітополя Запорізької області може бути наступним контрнаступом Збройних сил України, трохи дратує.

Адже ми й самі знаємо, що Мелітополь є ключовим вузлом і фактично ключем і до Криму, і до Маріуполя. От тільки поки що ЗСУ, схоже, не мають достатньо сил для наступу. Краще б «NYT» акцентувався б на тому, що ЗСУ не вистачає артилерії, снарядів, танків, бойових броньованих машин, літаків, засобів протиповітряної і протиракетної оборони.

В свою чергу, Пентагон заявив про те, що Росія до початку 2023 року використає власні запаси снарядів. При цьому американці визнали, що Росія і сама їх виробляє досить багато, так ще й успішно шукає їх по світу. А по факту на фронті агресор досі має перевагу в артилерії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016 - 12:49
Как известно, Командира Надежды Савченко обвинили в серьезных преступлениях и арестовали на 2 месяца. Такое решение Печерского суда вызвало бурю эмоций среди «айдаровцев». К соратникам Валентина Лихолита подтянулись некоторые нардепы ...

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018
В сети становится популярным видео, ...