Франція надасть Україні радари для ППО

Міністр оборони України Олексій Резніков зі своїм французьким колегою Себастьєном Лекорню у Парижі підписали Меморандум із Thales Group про постачання радарів MG-200 для українських ППО.

«Разом зі своїм французьким колегою Себастьєном Лекорню підписав Меморандум із Thales Group про постачання радарів MG-200 для українських ППО. Це обладнання допоможе нам помітити ворожі безпілотники і ракети, зокрема балістичні. Наше небо буде захищене від смертоносних атак Росії», – йдеться у повідомленні міністра у Twitter.

Також Олексій Резніков провів розмову із президентом Франції Емманюелем Макроном про потреби української армії для оборони від російського агресора.

«Мав честь зустрітися із президентом Франції Емманюелем Макроном. Відбулася дуже відверта і продуктивна розмова про нагальні оперативні потреби української армії для самооборони від російського агресора. Франція з нами! Дякую президенту Франції та народу за їхнє лідерство і непохитну підтримку!» – написав він.

Нагадаємо, що вчора після зустрічі з міністром оборони України Олексієм Резніковимйого французький колега Себастьєн Лекорню оголосив, що Франція надасть ще 12 самохідних артилерійських установок Caesar. Крім того, 150 французьких фахівців вирушать до Польщі і там допомагатимуть навчати українських військових — орієнтовно 600 за місяць, а до кінця літа навчання зможуть пройти близько 2000 військових. Йдеться про підготовку фахівців для різних систем, у тому числі і ЗРК Crotale.

Президент Франції Еммануель Макрон також не виключив постачання винищувачів Україні. Про це повідомляє BFM TV. На запитання про можливі поставки винищувачів в Україну під час свого візиту до Гааги Макрон відповів, що «в принципі, нічого не заборонено». Але, на думку Макрона, це не повинно бути «ескалацією» і щоб це «не послабило французьку армію».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео невероятного смертоносного взрыва на рынке пиротехники в Мексике

21.12.2016 - 02:56
В мексиканском городе Тультепек произошел невероятный по продолжительности взрыв. На рынке пиротехники что-то взорвалось в одном из магазинов, а дальше последовала цепная реакция. В результата взорвались и сгорели более 30 торговых точек. ...

У Вінниці Дорожній контроль конфліктує з патрульною поліцією

20.08.2016
Поліція і дорожний контроль з’ясовували ...