Фінляндія закрила весь кордон з Росією

З боку фашистської Росії останнім часом посилилася антифінська риторика — країні погрожують знищенням кремлівські пропагандисти. В Хельсинки все чують і бачать…

Уряд Фінляндії сьогодні ухвалив рішення закрити всі прикордонні переходи на кордоні з Росією на два тижні. Про це 28 листопада заявив прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо, передає Yle.

За його словами, уряд вирішив закрити усі пункти пропуску на кордоні з Росією, з яких на цей час залишався діючим лише КПП Райя — Йоосеппі у Лапландії. 

Подати заявки на притулок надалі можна буде лише у портах і аеропорту. Водночас рішення не торкнеться вантажних залізничних перевезень між Росією і Фінляндією. 

Рішення набуде чинності опівночі з 29 на 30 листопада і діятиме до 13 грудня. 

Прем’єр акцентував, що причиною рішення стала «спроба Росії чинити вплив на Фінляндію», і для Гельсінкі це неприйнятно. 

Як відомо, з середини листопада на КПП між Росією та Фінляндією почало приходити суттєво більше людей без документів, що дають їм право в’їзду на територію ЄС. Раніше російські прикордонники не пропускали таких мандрівників на виїзд.

Для боротьби з цим явищем Фінляндія почала закривати свої КПП на кордоні з Росією, до цього часу діючим залишився лише один — у Лапландії.

Нагадаємо, керівництво Фінляндії вважає, що Росія атакувала морський газопровід Baltic Connector, розташований між Фінляндією та Естонією. Про це у жовтні повідомляло фінське видання Iltalehti.

Чим саме було атаковано газопровід, не вказується, але цього було достатньо, щоб його пошкодити й вивести з ладу.

«Керівництво Фінляндії та Сили оборони підозрюють, що Росія завдала удару по газопроводу між Фінляндією та Естонією», — йшлося у публікації.

Baltic Connector — двоспрямований морський/наземний газопровід-інтерконектор між Інкоо (Фінляндія) та Палдіскі (Естонія). Він з’єднує естонські та фінські газові мережі. Трубопровід надає Фінляндії доступ до латвійських сховищ природного газу в Інчукальній.

Росія є непередбачуваною і загроза з боку Кремля може зрости. Про це, нагадаємо, у понеділок, 2 жовтня, заявив прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во время матча Партизана и Цревны Звезды произошла бойня фанатов: видео, фото

14.12.2017 - 18:20
В Сербии пришлось прерывать поединок национального чемпионата между столичными командами «Партизан» и «Цревна Звезда». Всему виной жестокая бойня между фанатами команд. Случилось это в конце первого тайма. Поражает жестокость, с ...

В Раде опять скандал из-за языка: видео

14.03.2017
Оппоблоковец Александр Вилкул либо не ...

В Баку вновь горит Trump Tower: видео

28.04.2018
В здании Trump Tower в центре столицы ...

Собачка делает себе джакузи (видео)

06.04.2016
Многие люди хотят заиметь джакузи. ...