«Фейєнорд» розтрощив «Шахтар» у Лізі Європи

Фейєнорд розтрощив Шахтар у рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.

Перший тайм пройшов максимально катастрофічно для підопічних Ігоря Йовічевіча. Його команда програла його з рахунком — 0:3, показавши при цьому бліду гру. Вже на дев’ятій хвилині форвард господарів Хіменес розвернувся у штрафному майданчику після передачі Джаханбахша і пробив точно у лівий кут.

«Гірники» трохи струснулися, але тільки після другого пропущеного м’яча. Капітан Фейєнорда Кокджу з дальньої дистанції направив м’яч у лівий кут — Трубін не дістав. Шахтар відповів дальнім і потужним ударом Судакова, який направив м’яч у перекладину.

А потім домінували господарі.

Коли рахунок був вже 7:0, донецький колектив зумів відзначитися голом престижу. Келсі вразив ворота господарів, отримавши закид від Матвієнка.

Фейєнорд знищив Шахтар у грі у відповідь і пройшов до 1/4 фіналу Ліги Європи — 8:2 за сумою двох зустрічей. «Гірникам» дякую за єврокубковий сезон.

Фейєнорд — Шахтар 7:1 (1:1 — перша гра)

Голи: Хіменес, 9, Кокджу, 24, 38 (пен.), Ідрісі, 49, 60, Джаханбахш, 60, 64, Данілу, 67 — Келсі, 87.