Естонія передала Україні ЗРК Mistral

В Україну доставили зенітні ракетні комплекси малої дальності і ракети Mistral. Про це повідомило Міноборони Естонії у суботу, 6 липня.

«Підтверджено! В Україну доставлено ЗРК малої дальності та ракети Mistral, надані Естонією. Давайте продовжимо підтримувати українських борців за свободу. Разом ми зможемо зупинити російську агресію», – йдеться в повідомленні.

Передача Україні комплексів Mistral анонсувалась місяць тому. Тоді зазначалось, що пакет військової допомоги складено таким чином, щоб Україна отримала від нього максимальну користь.

Містраль – це сучасний зенітно-ракетний комплекс для ураження гелікоптерів та літаків. Має радіус дії до 6 км. Розроблений у Франції, 1987 року прийнятий на озброєння сухопутних військ Франції. 2000 року було розроблено модернізований зразок – Містраль 2. Він доступний як у портативному варіанті (ПЗРК), так і для використання на різних транспортних платформах.

Нагадаємо, у березні Міністерство оборони Естонії заявило, що усі товари виробників, які продовжують працювати в Росії, будуть вилучені з торгових точок на території Сил оборони Естонії та інших місць, підпорядкованих відомству.

Рішення стосується виробників, яких НАЗК включило до списку міжнародних спонсорів війни. У торгових автоматах, кафе та інших торгових точках у сфері управління Міністерства оборони більше не продаватимуть товари таких компаній, як PepsiCo, Mars, Nestle, Unilever і Mondelēz International. Це включає шоколад, печиво, чіпси, морозиво, гумки та безалкогольні напої. 

«Багато західних компаній припинили свою діяльність у Росії, але все ще є ті, хто підтримує російську економіку і, відповідно, її військову машину», — сказав тоді міністр оборони Ганно Певкур. 

Також припиняється дистрибуція продукції тютюнових компаній Philip Morris International і Japan Tobacco International (JTI). Певкур нагадав, що для більшості товарів є альтернативи також і від вітчизняних виробників, і що ідея рішення є більшою, ніж невеликі незручності, спричинені ситуацією.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кот копирует боксерские удары, глядя на бой по телевизору (видео)

09.01.2016 - 17:45
Индустрия создания фильмов специально для кошек стремительно развивается. Но не все хвостатые на них падки. Иным нравится смотреть по телевизору обычный человеческий бокс. Вот и этот котик, которого сняли на ...

На складах под Винницей ракеты и снаряды взрываются в режиме нон-стоп: видео

27.09.2017
Как сообщает корреспондент «РЕАЛа», находящийся ...

Мужик показал заплутавшему коту дорогу

27.02.2016
Это короткое видео о взаимопонимании ...