Ердоган закликав Путіна негайно припинити «конфлікт» в Україні

У телефонній розмові з Путіним президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган повторив необхідність «негайного припинення» конфлікту в Україні.

Про це повідомляє Daily Sabah.

Ердоган передав президенту Путіну «важливість, яку Туреччина надає негайному припиненню російсько-українського конфлікту шляхом переговорів», – йдеться в заяві Управління комунікацій Туреччини в суботу.

Він також подякував Путіну за його «позитивну позицію щодо продовження Чорноморської зернової ініціативи». 

Президент Туреччини сказав, що країни «можуть зробити подальші кроки на основі економічної співпраці, домовленої в Сочі», маючи на увазі їх зустріч у російському курортному місті в серпні минулого року. Під час цих переговорів Ердоган і Путін домовилися збільшити обсяг двосторонньої торгівлі до 100 мільярдів доларів і зробити конкретні кроки для зміцнення енергетичної, торговельно-економічної співпраці. 

Ердоган заявив, що вони досягли домовленості про використання російського рубля для торгівлі та підписали меморандум про взаєморозуміння щодо двосторонніх економічних і торговельних зв’язків.

Як бачимо, Ердоган продувжує називати війну «конфліктом в Україні». А її негайне припинення бачить шляхом переговорів. Тобто обидві ці сентенції на користь фашистської Росії.

Також дивує продовження спроб будувати міцний бізнес-союз з країною-агресоркою в час, коли війна продовжується. Тішить лише те, що під тиском США Анкара нарешті припинила постачати до РФ багато західних товарів. Але це не означає припинення торгівлі турецькими товарами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Няш-мяш Поклонская сыграла и спела Мурку: видео

12.03.2017 - 01:29
Бывший так называемый прокурор Крыма, а ныне непризнанный (напомним, практически все страны заявили о непризнании выборов в Крыму) депутат Госдумы Наталья Поклонская сыграла на рояле композицию «Мурка» и спела в эфире ...

В Виннице сожгли чучело Путина: видео

18.03.2018
Проведение выборов российского президента в ...

«Реал» в феерическом финале добыл титул клубного чемпиона мира: видео

18.12.2016
В Японии завершился клубный чемпионат мира по ...

Извергающую дым слониху сняли на видео

23.03.2018
Слоны считаются одними из самых ...