Ердоган і Путін обговорили війну в Україні

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган провів телефонну розмову з президентом РФ Путіним. Про це пише Анадолу з посиланням на управління зв’язків Адміністрації Ердогана.

«Глави держав обговорили двосторонні відносини та регіональні питання. Президент Туреччини висловив вдячність російському колезі за внесок у реалізацію проекту атомної електростанції Аккую, церемонія завезення першого ядерного палива, на яку проходить сьогодні», – йдеться у повідомленні.

Також під час розмови обговорювалася загарбницька війна Росії проти України.

«У контексті війни РФ та України, Ердоган не виключив обговорення нових ініціатив за допомогою робочої групи, яку пропонується створити», – додали у пресслужбі турецького президента. Тобто це ні про що.

А «нові ініціативи» — це напевно вчорашні дивні й безглузді пропозиції від радника Ердогана Ібрагіма Калина. Він, нагадаємо, запропонував негайно припинити вогонь і розпочати переговори між Києвом і Москвою років на 3-5. 

Іншими словами зажадав дати російським фашистам такий термін на укріплення своїх позицій на захоплених територіях чотирьох областей з можливістю накопичити сили і спробувати захопити усю Україну після цього.

Таке враження, що Ердогану дуже сильно щось знадобилося від Путіна і від Анкари пішла задобрювальна ініціатива, яку вони, звісно, не зможуть нав’язати Україні ні за яких умов.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы ДНР обстреляли позиции ВСУ, прикрываясь школьниками: видео

05.04.2018 - 14:22
В последние дни одной из самых горячих точек на Донбассе вновь стало Приморское направление. Тут оккупанты регулярно обстреливают позиции ВСУ возле Широкино, Павлополя, Гнутово, Лебединского… Подтверждает это и видео от ...

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017
В Австрии сборная Украины по ...