Експорт електроенергії з України значно перевищив імпорт

Україна збільшує експорт електроенергії. Він вже у вісім разів перевищив імпорт, повідомляє Міненерго у суботу, 24 лютого.

«На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 320 МВт·год., також передбачається експорт до Польщі, Румунії, Словаччини, Молдови та Угорщини – до 2440 МВт·год», – йдеться у повідомленні.

Вказано, що дефіциту електроенергії в енергосистемі не фіксується. Власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів.

Вчора у короткостроковий ремонт вийшов корпус ТЕС, водночас після ремонту в роботу повернуто блок теплоелектростанції. У резерві 13 генеруючих одиниць ТЕС, які будуть задіяні у разі потреби.

Уночі обстрілу зазнав Херсон, внаслідок чого відключилась ПЛ-150 кВ. Знеструмлено підстанцію, без світла залишилися близько 9,5 тисячі споживачів.

Через попередні обстріли та недостатні безпекові умови роботи для енергетиків залишається знеструмленою лінія 330 кВ, яка живила Запорізьку АЕС. Станція вже три дні на одній лінії живлення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Путин раскрыл один из своих секретов: видео

29.11.2017 - 18:20
«Есть такое слово спорт. Не путать со спиртом. Разница всего в одну букву, видите?..» Люди постарше, особенно футбольные болельщики помнят старую шутку над спортсменами. Когда кто-то начинал показывать плохую игру (например, футболист) ...

Mercedes-Benz создал мегапиксельные фары-проекторы: видео

05.12.2016
Компания Mercedes-Benz анонсировала технологическую революцию ...

Как замариновать огурцы и помидоры за 15 минут

26.08.2016
Реально ли замариновать овощи всего ...

Война под Донецком. «Русские» применяют новую тактику: видео

17.12.2017
Дневные сообщения жителей Донецка и ...