Дві країни Африки вб’ють сотні слонів і бегемотів через посуху

Африканські країни вбивають великих диких тварин, щоб нейтралізувати наслідки екстремальної посухи. Про це сьогодні повідомив Bild. У Зімбабве і Намібії вважають, що таким чином заощадять воду…

Так, влада Зімбабве збирається вбити 200 слонів. Міністерство охорони навколишнього середовища заявило, що зараз у країні «живе більше слонів, ніж потрібно».

Адміністрація парку дикої природи ZimParks отримала вказівку обрати тварин, які будуть убиті. За словами представників влади, таке рішення допоможе контролювати популяцію слонів, що швидко росте, а також дозволить легше впоратися з наслідками екстремальної посухи.

Глава заповідника ZimParks Фултон Мангванья повідомив агентству AFP, що загалом влада має намір позбутися 200 слонів. Загалом у Зімбабве живе близько 100 тисяч слонів і країна вважається другою за популяцією цих тварин після Ботсвани. Востаннє слонів у Зімбабве відстрілювали у 1988 році.

У свою чергу Намібія оголосила про знищення 700 диких тварин, включаючи слонів і бегемотів, через сильну за останні десятиліття посуху. Близько 160 тварин уже вбито, повідомило міністерство навколишнього середовища країни.

Цей захід покликаний послабити споживання водних запасів і забезпечити м’ясом тисячі людей, які голодують через посуху. Розпорядження уряду зазнало різкої критики з боку захисників прав тварин.

Зімбабве та Намібія входять до групи південноафриканських країн, які оголосили надзвичайний стан через посуху.

Що було раніше

Навесні у Ботсвані обіцяливідправити в Німеччину 20 000 слонів, якщо Берлін введе заборону або обмеження на ввезення з африканської країни мисливських трофеїв. Про це у середу, 3 квітня, писала BBC.

Влада Ботсвани стверджує, що від заборони постраждає не тільки державна скарбниця країни, а й заповідники, що забезпечують збереження і контроль популяції диких тварин, а також просте населення.

Президент африканської країни — Мокгвітсі Макгвіті Масісі заявив, що якщо німецькі «зелені», які виступають за введення обмежень, краще розуміються на питанні, то вони повинні показати, як можна жити зі слонами без полювання.

«20 000 диких слонів для Німеччини. Це не жарт. Якщо вони вам так подобаються, то, будь ласка, прийміть від нас цей подарунок. Ви повинні жити з тваринами так, як ви говорите це робити нам», — сказав Масісі.

За словами президента Ботсвани, в країні зараз налічується понад 130 тисяч слонів. Він заявляє, що Ботсвана потерпає від перенаселення слонів.

«Вони затоптують людей, знищують посіви та спустошують села. Полювання є засобом контролю популяції, а заборона сприяє розвитку браконьєрства.

Раніше німецькі «зелені», зокрема міністерка довкілля Німеччини Штеффі Лемке, заявила, що Берлін прагне ввести заборону або обмеженння на африканські трофеї. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вулкан Этна проснулся и извергается: фото, видео

28.02.2017 - 14:13
Самый крупный и самый активный вулкан Европы «проснулся» после 9-месячной «спячки». На итальянском острове Сицилия снова бурлит Этна. Взрывы и выброс вулканических масс сопровождают извержение на одном из юго-восточных кратеров. ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

16.02.2019
Рабиновичу на двери какая-то сволочь ...