Дві бригади НГУ провели успішний наступ на Лиманському напрямку

Позиції, звільнені бійцями дванадцятої окремої бригади спеціального призначення «АЗОВ» Національної гвардії в Кремінському лісі на Лиманському напрямку, насправді були відбиті у російських окупантів більше тижня тому.

Про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Луганській області та в сусідніх районах Харківщини і Донеччини, вказавши, що «азовці» «просунулися в глибину оборони росіян на 800 метрів». Дивись його мапу.

А вже сьогодні о десятій годині служба зв’язків з громадськістю підрозділу у своєму Телеграм-каналі уточнила географію, час та склад учасників операції:

«Азов» спільно з першою бригадою оперативного призначення «Буревій» НГУ 21 квітня провели наступальні дії у Серебрянському лісництві. В результаті спільних дій підрозділи бригад просунулись на один кілометр в глибину та на два км по фронту, чим завершили один з етапів наступальних дій на своєму напрямку».

Тобто, виходить, що дані звільнені території, про які вчора першим повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», були звільнені понад півтора місяці тому…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России в Исаакиевском соборе спели песню с угрозами США: видео

26.02.2019 - 16:24
В родном для президента РФ Путина Санкт-Петербурге Исаакиевском соборе целый хор спел песню о ядерном ударе по Вашингтону. Причем, мероприятие было плановым, а репертуар утвержденным. По случаю 23 февраля в ...

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017
Российское издание Лайф отыскало в ...

Мастерский разворот длинномерного грузовика на узкой дороге

18.12.2015
У водителя длинномерного грузовика возникла ...