Два асисти Мудрика принесли Україні перемогу у відборі на Євро-2024

Відбувся відбірковий матч на Євро-2024 між Україною та Північною Македонією. Наші перемогли з рахунком 3:2, але це був інфарктний поєдинок.

Так, перший тайм став суцільною ганьбою українців, які взагалі нічого не зуміли створити, навіть м’яч не могли приборкати хоча б для однієї атаки. Тому 0:2 до перерви — цілком заслужені, могло бути навіть гірше.

Після перерви нарешті щось стало виходити. Порадував нарешті Мудрик, який зробив дві результативні передачі, причому реально класні. Після першої з них Конопля рахунок зрівняв, а друга принесла перемогу — замкнув її ударом головою Циганков. Перший же гол на рахунку захисника Іллі Забарного.

Нагадаємо, в нашій відбірковій групі грають одразу два гранди світового футболу — збірні Англії і Італії. Путівки на чемпіонат отримають перші дві команди, тому втрата очок з Македонією була взагалі неприпустима.

Додамо, що це був перший офіційний матч Сергія Реброва у якості головного тренера збірної. Вітаємо з перемогою.