Дубль Довбика приніс Жироні перемогу над Бетісом

Сьогодні в іспанській Примері в рамках 30-го туру Жирона вдома зустрічалася з Бетісом. Це дуже непоступлива команда — будучи на сьмому місті в чемпіонаті вона аж 12 разів зіграла у нічию.

Ось і сьогодні Бетіс до останнього чиплявся за нічию, але пропустив вирішальний гол на другій доданій хвилині матчу. В результаті Жирона перемогла 3:2.

Рахунок в грі відкрив наш Артем Довбик — з пенальті на 36 хвилині. Потім Жозе його зрівняв. Далі знову відзначився наш нападник, зробивши дубль, а Жозе вдруге встановив рівновагу. Вирішальний гол записав на свій рахунок Стуані.

Жирона набрала 65 очок, у Реала 72, але одна гра в запасі. У Барселони, яка друга, 67.

Довбик наразі в чемпіонаті Іспанії йде в трійці кращих снайперів з 16 голами. Стільки ж забили Беллінгем з «Реалу» і Будемир з «Осасуни».  А по системі гол+пас Довбик на першому місті — 21 очко. Стільки ж має Левандовски з Барси, але в нього на три голи менше.