Дрони завдали удару по військовій частині на Ставропіллі

Ударні безпілотні літальні апарати сьогодні вранці атакували військову частину 33443 особливого призначення головного розвідувального управління генштабу збройних сил РФ в селі Московське Ізобільненського округу Ставропольського краю РФ (близько 420 кілометрів до найближчої вільної території України).

Про це о 9:39 повідомив Телеграм-канал незалежного (фактично опозиційного) видання ASTRA. За його даними, один з двох дронів-камікадзе вибухнув, що призвело до поранення російського окупанта.

Раніше губернатор Ставропольского краю) Володимир Владіміров також розповів про падіння двох БПЛА в Московському: «Інфраструктура не постраждала. Усі системи працюють в звичному режимі».

Цікаво, що ASTRA написало буквально наступне: «Ранен глава региона сообщил». Очевидно малося на увазі: «Ранее глава региона сообщил».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Александр Подолян с Винничины прошел в следующий этап на шоу «Голос країни. Діти»

21.11.2016 - 16:52
В воскресенье на шоу «Голос країни. Діти» Александр Подолян из Шаргородского района получил поддержку своего тренера Тины Кароль и прошел в следующий этап песенного конкурса. Этап 20 ноября представлял собой «Битву ...

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал ...