Дрони вразили нафтовий термінал під Ростовом-на-Дону

Минулої ночі українські ударні безпілотні літальні апарати атакували нафтовий термінал (ОАО «НЗНП филиал Ростовский»), розташований на лівому березі Дону між сусідніми містами Ростов-на-Дону та Батайськом (близько 190 кілометрів до найближчої вільної української території).

Про це спочатку повідомляли в соціальних мережах місцеві жителі, оприлюднюючи відповідні відео, на яких зафіксовано вибухи, стрілянину протиповітряної оборони та пожежі.

Також люди розповідають, що до місць загорянь їздили пожежні машини та карети швидкої допомоги. Однак станом на момент написання цих рядків результат невідомий.

Влада у фашистській Росії заявила, що над Ростовською областю збиті десять дронів-камікадзе, а пожежі є ландшафтними. Тобто, начебто термінал не постраждав. Хоча на відео очевидець говорить: «Це нефтянка горить»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео решающей битвы Абраменко с китайским фристайлистом

18.02.2018 - 22:55
Сегодня вся Украина отмечает успех на Олимпиаде в Южной Корее нашего фристайлиста Александра Абраменко, который принес в копилку сборной первую и сразу золотую медаль (к слову, всего третью для Украины ...

В Индии родился ребенок с двумя головами: видео

02.11.2017
Рождение сиамских близнецов — явление ...

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017
На северо-западе Армении неизвестный из ...

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017
В Австрии сборная Украины по ...