Дрони вразили хімзавод РФ, який виробляє паливо для снарядів РСЗВ

Три ударні безпілотні літальні апарати атакували Кам’янський хімічний завод минулої ночі в місті Кам’янськ-Шахтинський Ростовської області РФ (розташоване в десяти кілометрах від Луганськой області України).

Подію визнав тамтешній губернатор Василь Голубєв, вказавши, що усі дрони-камікадзе були збиті протиповітряною обороною. Але уламками пошкоджені вікна в будівлі промислового призначення, від чого легке поранення (порізи) отримав один працівник.

У свою чергу, Телеграм-канал незалежних (фактично опозиційних) російських журналістів «ASTRA» доповнює, що як мінімум один баражуючий боєприпас влучив на території підприємства в адміністративну будівлю.

В мережі розповсюджується актуальна фотографія пожежі на Кам’янському хімзаводі.

Підприємство виготовляє тверде паливо для снарядів реактивних систем залпового вогню, а тому, вірогідно, захищається досить потужною системою протиповітряної оборони загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Курьезная не случившаяся авария на железнодорожном переезде (видео)

15.01.2016 - 13:51
На видеорегистратор  автомобиля, стоящего в ожидании на неуправляемом железнодорожном переезде, попали кадры, к счастью несостоявшейся, аварии. Автомобиль подъезжал к ЖД путям. При этом водитель, по всей видимости из-за невнимательности, несвоевременно ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...