Дрони вдарили по НПЗ у Краснодарському краю РФ

Минулої ночі невідомий ударний безпілотний літальний апарат успішно атакував Ільський нафтопереробний завод у Сєвєрському районі Краснодарського краю РФ.

На підприємстві сталася сильна пожежа, яку, втім, працівники загасили власними силами протягом години. Тим не менше, серйозно пошкоджено новітню установку первинної переробки нафти «АТ-6».

Про це масово повідомляють місцеві жителі та російські новинні Телеграм-канали. Також вони вказують, що мешканці чули вибух зі сторони розташованого в цьому ж районі Афіпського НПЗ.

Міноборони фашистської РФ заявило про знищення чи перехоплення минулої ночі дев’ятнадцяти українських дронів-камікадзе: в Курській області два, в Брянській п’ять, в Орловській чотири, в Краснодарського краю два, над акваторією Чорного моря шість.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили позиции террористов на Светлодарской дуге: видео

12.02.2019 - 17:25
В украинском информационном поле появился еще один распространитель роликов, на которых ВСУ успешно наносят удары по позициям российско-террористических формирований. Если ранее их выкладывали в Сеть преимущественно фронтовые волонтеры и подполковник ВСУ ...

Как поросенка мыли на кухне (видео)

27.11.2015
Уже прижилось увлечение некоторых горожан ...

В Сирии забросали камнями российский БТР, видео

30.08.2021
Отчаянные повстанцы против диктатора Асада ...

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...