Дрони уразили завод ВПК в Росії
Внаслідок атаки ударних безпілотних літальних апаратів минулої ночі виникла велика пожежа на оборонному підприємстві АТ «Муромський приладобудівний завод» у Вербовському районі в місті Муром Володимирської області РФ.
Про це з посиланням на місцевих жителів та офіційну владу повідомляють російські та українські новинні засоби масової інформації.
Зокрема тамтешній губернатор Володимир Авдєєв вказав, що площа загоряння становить 720 квадратних метрів (умовно 72 на 10 м), і воно стало наслідком атаки дронів-камікадзе. Горить одна будівля заводу, друга постраждала незначно.
Серед іншого, «МПЗ», який місцеві жителі чомусь називають пороховим заводом, виробляє засоби ініціювання та займання боєприпасів — капсулі-запалювачі. Нещодавно керівництво заводу пишалося тим, що він є лідером виробництва цієї продукції в РФ.
Точні результати атаки на підприємство яке з 2023 року перебуває під санкціями України та ЄС, невідомі.
Подпишитесь на новости
























