Дрони уразили ТЕЦ в російському Орлі

Минулої ночі українські ударні безпілотні літальні апарати атакували щонайменше кілька енергетичних об’єктів російських окупантів на європейській території РФ.

Так, було завдано повторного удару по теплоенергоцентралі в обласному центрі Орел (південніше Москви) та атакована потужна високовольтна електрична підстанція (750 кВ) Володимирська в обласному центрі Володимир (північніше Москви).

Про це з посиланням на численні повідомлення місцевих жителів та оприлюднені ними в соціальних мережах відповідні відео повідомляють російські та українські новинні засоби масової інформації.

Губернатор Володимирівської області Олександр Авдєєв удар підтвердив, вказавши, що ліквідація наслідків розпочнеться вдень. На момент написання цих рядків точні наслідки ударів були невідомі.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Тимошенко Vs Гройсман: дежавю 10 лет спустя: видео

13.02.2017 - 21:44
Проект «таинственного» постановления от Юлии Тимошенко и 12-ти ее коллег об отставке Владимира Гройсмана с поста премьера «задержалось» на сайте Верховной Рады 10 февраля 2017 года около 7 минут. Тут ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...