Дрони підірвали Волгоградський НПЗ

Минулої ночі ударні безпілотні літальні апарати Головного управління розвідки Міністерства оборони України успішно атакували Волгоградський нафтопереробний завод в РФ. Принаймні про це о 13:07 повідомила «Українська правда» з посиланням на своє неназване джерело в ГУР МОУ.

Стверджується, що о 3:45 одинадцятого травня дрони-камікадзе влучили по установкам первинної переробки нафти «АВТ-1» і «АВТ-6». Масштаби пошкодження уточнюються.

Але вже відомо, що пошкодження зазнав кабель керування повітряними холодильниками, внаслідок чого відключено сім з них. Також виведено з ладу димову трубу печі «П-1».

Пресслужба ГУР МОУ на своїх офіційних ресурсах про цю подію нічого не вказує. Але це звична практика наших силових структур – озвучувати важливу оперативну інформацію через ЗМІ. Раніше усі такі повідомлення підтверджувалися.

Однак цього разу вперше ми не помітили в інтернеті повідомлень про цю подію від місцевих жителів, які зазвичай встигають багато чого відзняти. Тому, інформація все-таки потребує альтернативного підтвердження.

На фото наслідки удару по цьому НПЗ 3-го лютого.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Террорист ДНР выложил в Сеть видео обстрела Авдеевки из «Градов»

06.02.2017 - 10:16
То, что российско-террористические формирования начиная с конца января регулярно обстреливают позиции сил АТО, Авдеевку, населенные пункты под Мариуполем и в районе Попасной из «Градов», ранее подтверждали не только жители Донецка, ...

Резніков показав британські танки Challenger 2 в Україні

28.03.2023
Британія і Україна офіційно підтвердили ...

Вот что бывает, когда за руль садятся дураки (видео)

17.06.2015
Как гласит народная водительская мудрость, ...