Минулої ночі внаслідок атаки ударних безпілотних літальних апаратів (принаймні одного) спалахнула нафтобаза в передмісті Цимлянська Ростовської області (триста кілометрів від найближчої вільної української території) фашистської Росії.
Про це повідомляють місцеві жителі, оприлюднюючи відповідні відео, а з посиланням на них і російські засоби масової інформації.
Люди вказують, що приблизно о четвертій годині тринадцятого липня почули один потужний вибух, після чого над нафтобазою піднявся характерний стовп густого чорного диму.
ЗМІ вказують, що горить щонайменше один резервуар з пальним. До речі, поки що ніхто не згадує роботу протиповітряної оборони окупантів…
