Дрони підірвали літак Су-30 в Криму
Спецпризначенці Головного управління розвідки Міністерства оборони України вітчизняними ударними безпілотними літальними апаратами UJ-26 («Бобер») завдали великих втрат російській протиповітряній обороні в окупованому Криму.
Про це на своїх медіаресурсах сьогодні повідомила пресслужба командування ГУР МОУ, оприлюднивши відповідне відео.
На початку ролика показано запуск одного з «Бобрів», а подальші кадри відзняті самими баражуючими боєприпасами та показують їх ухиляння від зенітних ракет противника та влучання в його «жирні» цілі.
У підсумку були підірвані винищувач «Су-30» на аеродромі в Саках, зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1», радіолокаційні станції «Ніобій-СВ» і «Противник-ГЕ» та берегова РЛС «Печора-3».
Нагадаємо, нещодавно Сили спецоперацій ЗСУ спільно з СБУ провели удар по ворожому аеродрому в російській Маринівці (Волгоградська область). Як повідомила 27 червня пресслужба СБУ, внаслідок атаки далекобійними дронами знищено два винищувачі-бомбардувальники Су-34 та ще два – пошкоджено.

Подпишитесь на новости
























