Дрони підірвали Слов’янський НПЗ в Росії

Минулої ночі від п’яти до семи ударних безпілотних літальних апаратів атакували нафтопереробний завод у місті Слов’янськ-на-Кубані Краснодарського краю РФ (недалеко від України).

Про подію масово повідомляли місцеві жителі, викладаючи в інтернет відповідні відео, на яких чути вибухи і видно сильну пожежу, а також нарікання на протиповітряну оборону.

Рашистська влада заявила, що всі дрони-камікадзе були нейтралізовані, а пожежа сталася внаслідок випадкового падіння одного з них. З вогнем боряться 83 пожежника і 25 одиниць спеціалізованої техніки (дуже багато).

Самі ці цифри свідчить про серйозність пожежі. Так само, як і те, що досягненням подається локалізація вогню (припинення його подальшого розповсюдження). Також повідомляється про смерть людини внаслідок серцевого нападу.

За словами джерела видання УП в СБУ, можна говорити про успішний результат — було зафіксовано велику пожежу в районі атмосферних колон, які й були основною ціллю.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В руки силовиков попалась «редкая птица» из ДНР: видео

15.12.2016 - 03:02
Прикольно, оказывается в ДНР был (а может и до сих пор есть?) батальон «Веселые бесы». В отличие от «Сомали», «Спарты», «Востока», «Кальмиуса» и ряда других, он особо не светился — ...

Появилось видео перепалки между Геращенко и Разумковым

10.09.2019
Сегодня в Верховной Раде произошла ...