Дрони атакували завод з виробництва бомбардувальників в Казані

Сьогодні місцеві жителі повідомляють, що чули і бачили потужні вибухи в районі особливої економічної зони «Алабуга», на якій російські окупанти виготовляють дрони-камікадзе типу іранських «Шахедів», недалеко від Казані. 

Незабаром українське видання «РБК» з посиланням на свої анонімні джерела в наших спецслужбах заявило, що ударні безпілотні літальні апарати Головного управління розвідки Міністерства оборони України атакували авіаційний завод імені Горбунова у Казані, де виготовляються та ремонтуються бомбардувальники «Ту-22М» і «Ту-160М».

Місцеві засоби масової інформації та користувачі соціальних мереж повідомили, що перед вибухами спрацювала сирена повітряної тривоги та розпочалася евакуація персоналу з території підприємства.

Паралельно аеропорти Казані, Нижньокамська та Нижнього Новгорода перестали приймати та відправляти літаки. Разом з тим наслідки ударів невідомі.

ГУР МОУ на своїх медіаресурсах станом на шістнадцяту годину про цю подію нічого не пише. Відстань між Казанню та найближчою вільною Україною становить близько 960 кілометрів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Чите взорвалась ракета, которую сдали на металлолом: видео

11.08.2017 - 12:37
Вчера на окраине Читы произошло неординарное событие — в пункте приема металлолома взорвалась зенитная ракета. В пункт приема ее сдали воры, умыкнувшие из местной в/ч сразу три ракеты С-200 «Ангара»! ...

Жестокая драка школьниц попала на видео

13.11.2017
В Каховке Херсонской области полиция ...