Дрони атакували військовий об’єкт в Ростовській області РФ

Минулої ночі в результаті атаки двох ударних безпілотних літальних апаратів в Ростовській області РФ пролунали два вибухи на паливній базі, однак пожежі і постраждалих начебто не було.

Про це заявив губернатор Василь Голубєв. Фактично він визнав атаку дронів-камікадзе. Але довіряти йому стосовно наслідків, звісно, не доводиться.

Згодом видання «Українська правда» з посиланням на свого анонімного співрозмовника в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України заявило, що вищезгадана атака є справою його фахівців. Причому цілі уражені, а на об’єкті, який російські окупанти використовували у військових цілях, триває пожежа.

Практика оповіщення нашими силовими структурами про резонансні події в анонімному режимі звична. Однак насторожує те, що жодне з джерел не назвало конкретну ціль атаки, а також відсутність традиційних для таких випадків відео від місцевих жителів.

Втім, можливо, це якраз свідчить про секретний військовий об’єкт…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Шаффл на підборах танцює красуня Цінцін. Запальне відео

20.03.2023 - 20:31
Випадково побачили кліп із танцем Шаффл у виконанні милої дівчини. І зачепило. Захотілося поділитися позитивним зарядом з вами, дорогі читачі. Танцює красуня Цінцін. Музика Ахана Отиншієва (Akhan Otynshiev) Shudyn Boyynda. ...

Опубликовано видео с внучкой Путина

14.06.2017
Недавно президент России Путин признался ...