Дрони атакували військовий аеродром в Ахтубінську

Минулої ночі ударні безпілотні літальні апарати Служби безпеки України та Головного управління розвідки Міністерства оборони України успішно атакували військовий аеродром біля міста Ахтубінськ Астраханської області РФ.

Про це з посиланням на анонімних співрозмовників в обох силових структурах повідомили деякі вітчизняні видання, зокрема «Українська правда». Насправді в таких випадках самі спецслужби організовують розголошення напіванонімної інформації.

Однак об’єктивних даних озвучено небагато. Стверджується, що на аеродромі після сильних вибухів сталися пожежі. Також російські Телграм-канали писали, що там працювали зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир С-1»; однак згодом вони цю інформацію видалили, вірогідно за вимогою цензури.

«Це свідчить про успішну атаку, адже зазвичай російська влада зачищає інформпростір при ураженні важливих військових об’єктів», — вважають спецслужби.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017 - 22:10
В Австрии сборная Украины по футболу в рамках подготовки к матчу отбора на ЧМ-2018 против Финляндии, который состоится 11 июня, сегодня сыграла товарищеский матч с Мальтой. И сенсационно проиграла со счетом ...

Jaguar F-Pace делает рекордную «мертвую петлю»

18.09.2015
Новый люксовый кроссовер Jaguar F-Pace ...

Война под Донецком. «Русские» применяют новую тактику: видео

17.12.2017
Дневные сообщения жителей Донецка и ...