Дрон вразив військовий об’єкт в РФ на рекордній відстані

Ударний безпілотний літальний апарат Головного управління розвідки Міністерства оборони України атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей «Воронеж М» біля міста Орськ Оренбурзької області РФ.

Про це з посиланням на анонімного співрозмовника в ГУРМОУ повідомило видання «Українська правда». Це усталена практика наших силових структур інформування про специфічні теми.

Наслідки ураження наразі невідомі, але акцент робиться на рекордній відстані, яку подолав дрон-камікадзе – понад 1800 кілометрів. (Відстань між РСДВ і найближчою вільною територією України складає 1600 км).

Російські новинні медіа повідомляли, що під Орськом впав БПЛА, який, можливо, атакував військовий об’єкт. Інші з посиланням на місцевих жителів вказували, що дронів було кілька, а один таки влучив в РСДВ (на фото).

З урахуванням розмірів колосальної «антени» зрозуміло, що їй камікадзе суттєвої шкоди завдати не міг.

Головне завдання РСДВ «Воронеж-М» — виявляти ракети, у тому числі з ядерними боєголовками, на відстані до шести тисяч кілометрів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео падения истребителя МиГ-23 в Турции

05.03.2017 - 14:27
Сирийский военный самолет МиГ-23 4 марта потерпел крушение на юге Турции. Турецкий премьер Бинали Йылдырым заявил, что падение самолета, возможно, произошло из-за плохих погодных условий, в местной власти говорят, что причиной ...

Появилось видео отражения мощной атаки «русских» на позиции ВСУ

13.06.2018
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что ...

«Shape of You» от Эда Ширана – второе по популярности видео 2017 года

16.12.2017
Качественная поп-музыка с интересным сюжетным ...

На Киевщине медведь напал на зрителей в цирке: видео

27.05.2017
Кошмарная история произошла 25-го мая ...