Дрон підірвав доменну піч на Череповецькому меткомбінаті в РФ

Про вибух сьогодні о 5:45 в районі четвертої домни Череповецького металургійного комбінату (публічне акціонерне товариство «Северсталь») ще вранці повідомляли місцеві жителі та засоби масової інформації.

Однак тоді не були зрозумілі масштаби події. До того ж місто Череповець Вологодської області РФ знаходиться за вісімсот кілометрах від України. А на подібних підприємствах регулярно щось спалахує чи вибухає в рамках майже нормального виробничого процесу.

Але вже з обіду російські ЗМІ почали повідомляти вкрай цікаві обставини вибуху. Так, спочатку ПАО «Северсталь» визнала, що стався «технологічний інцидент» — тобто, все-таки був неочікуваний вибух.

Потім виконуючий обов’язки губернатора Вологодської області Георгій Філімонов уточнив, що ЧМК атакував дрон-камікадзе. І ось стало відомо, що доменна піч повністю виведена з ладу.

До речі, ЧМК — друге за величиною сталеливарне підприємство РФ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине начальник колонии угодил в ДТП: видео

14.07.2017 - 11:49
Вечером 13 июля неподалеку от Литина в ДТП попал начальник местной исправительной колонии. На трассе у села Садового его автомобиль Toyota Camry оказалась в кювете. Водитель не пострадал. Как пишет ...

Над Уралом пролетел огненный шар, видео

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...

Автомобиль эвакуировали на обычной тачке (видео)

23.10.2015
Курьезный способ эвакуации авто удалось ...