Довбик забив свій перший гол в іспанській Примері

Українському нападнику Артему Довбику знадобилося 9 хвилин на полі, щоб забити свій перший гол в іспанській Примері.

В гостьовому матчі 1-го туру чемпіоната проти Реал Сосьєдаду нова команда Довбика поступалася 0:1. Артем вийшов на поле на заміну на 64 хвилині. А вже на 73-й забив, зрівнявши рахунок.

Зазначимо, що голевий пас йому віддав інший українець — Віктор Циганков. Тобто відзначилися парнери по збірній України.

Довбик є вихованцем «Дніпра», за який у попередньому сезоні він провів 39 матчів і забив 29 голів, ставши найкращим бомбардиром чемпіонату України. Контракт з «Жироною» підписаний на 5 років.