Добросердова призначили на посаду Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти

Уряд призначив на посаду Уповноваженого з питань людей, зниклих безвісти за особливих обставин, Артура Добросердова, який розпочинав карєру у прокуратурі Вінниці. Раніше цю посаду обіймав Олег Котенко.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

ГО ZMINA ще у серпні 2023-го повідомляла, що Артур Добросердов буде займатися питаннями безвісти зниклих у структурі МВС. Цю позицію він отримав у межах перерозподілу функцій Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин.

Нагадаємо, тоді hromadske стало відомо про наміри ліквідувати Офіс уповноваженого з питань зниклих безвісти. Утім в уряді заявили, що саму посаду уповноваженого прибирати не будуть, лише функції його офісу передадуть іншим відомствам.

Вже у вересні тодішній уповноважений Олег Котенко оголосив, що подає у відставку після того, як уряд обмежив його повноваження.

Кабмін вирішив, що перемовини з РФ про повернення тіл тепер вестиме Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими. Водночас діяльність пошукових груп перейде у відання Генштабу ЗСУ, а роботу з Єдиним реєстром зниклих безвісти (який створив Котенко) відтепер вестиме Міністерство внутрішніх справ.

Зазначимо, А. Добросердов народився у Вінниці та закінчив Одеську національну юридичну академію.

Кар’єру він розпочав в органах прокуратури на посаді старшого слідчого прокуратури міста Вінниця. З 2010 по 2013 роки працював заступником прокурора Вінниці. У 2013-2014 роках обіймав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.

З 2014 по 2015 роки був начальником відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення прокуратури Вінницької області.

У липні 2015 року був призначений начальником відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупційними злочинами прокуратури Вінницької області.

З січня 2016 року був заступником прокурора Одеської області. У 2021 році – начальником Південного міжрегіонального територіального управління АРМА, а також тимчасовим виконувачем обов’язків заступника начальника ГСУ – начальника управління організації досудового розслідування у Нацполіції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Теракт в Стокгольме: момент атаки попал на видео

08.04.2017 - 00:59
7 апреля в Швеции был совершен теракт — водитель грузовика въехал в толпу людей в центре Стокгольма. Автомобиль врезался в универмаг, после чего загорелся. По последним данным, погибли четыре человека, ...

Верховную Раду окрасили в красный цвет: видео

22.03.2018
Здание Верховной Рады с наступлением ...

В США перевернулся поезд со 120 новенькими BMW – машины собирают экскаватором: видео

06.12.2016
Помятые новенькие BMW собирали ковшом экскаватора… ...