До смерті льотчика Кузьмінова причетні російські дипломати у Відні

Російські дипломати-шпигуни, що перебувають у Відні, причетні до організації вбивства в Іспанії колишнього російського льотчика Максима Кузьмінова, що перегнав торік з РФ в Україну гелікоптер Мі-8.

Про це повідомляє в своїй статті «Лігво шпигунів: Відень стає центром російського шпигунства» американська газета The Wall Street Journal з посиланням на західні спецслужби.

Чому влада Австрії не вишле російських шпигунів, як це зробили інші країни? Слушне запитання, яке має нарешті поставити Відню керівництво Євросоюзу. Адже посилання на нейтралитет тут будуть ні до чого.

Убивці, які п’ять разів вистрілили в Максима Кузьмінова, а потім переїхали його позашляховиком коло його будинку в Іспанії, «були злочинцями, яким платили готівкою російські державні службовці з Відня».

«Нині ми стаємо тягарем для наших сусідів, тому що Росія використовує нас як оперативну базу», — заявив ЗМІ високопоставлений співробітник австрійської розвідки.

За його словами, Росія надсилає великі обсяги готівки до сусідніх країн, таких як Литва, автомобільним транспортом. Звідти російські дипломати переправляють їх по всій Європі, часто в дипломатичній пошті, яку не може перевірити поліція.

Видання зазначає, що столиця Австрії стала «новим центром російського шпигунства в Європі» і до неї перебазувалися десятки російських шпигунів, висланих з інших європейських країн – за останні два роки кількість російських держслужбовців в Австрії зросла з 300 до понад 500, майже половина з яких є шпигунами.

Австрійське інформагентство АРА повідомляє, що офіційного підтвердження з боку Австрії причетності російських дипломатів до вбивства в Іспанії Кузьмінова не надходило.

В прокуратурі Відня повідомили агентству, що поки що жодного запиту про правову допомогу з боку Іспанії з цього приводу не надходило.

Кузьмінов —  людина, яка не побоялася піти проти фашистського режиму РФ… Схоже, його дістали через необережність — зв’язок із колишньою… Запросив свою колишню до себе… Чи її вели спецслужби, чи вона свідомо здала, наразі можна лише гадати.

Максим спочатку схилявся до того, щоб залишитися в Україні, тим паче його родину перед цим вдалося вивезти в нашу країну. Але, як бачимо, по факту опинився за кордоном — або передумав, або про намір залишитися у нас говорили спеціально для дезінформування росіян…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017 - 23:45
В США довольно креативно отреагировали на решение президента Дональда Трампа вывести США из Парижского договора по климату. Создатели канала Claire&Max сняли фильм о том, как затопит Нью-Йорк вследствие наводнений, спровоцированных изменением климата. ...

Курьезная авария двух мотоциклов на гоночной трассе (видео)

30.09.2015
Курьезная авария произошла на гоночной ...

Савченко жестко высказалась о сегодняшнем Майдане: видео

15.11.2016
Нардеп Надежда Савченко достаточно жестко ...