До «Партії Вінничан» по всій області долучаються учасники АТО

Сьогодні вінницька партія презентувала нового члена команди. Офіцер запасу Андрій Гроза після служби в АТО працює директором Жмеринської спортшколи.

У дописі на сторінці “ПАРТІЇ ВІННИЧАН” у Фейсбуці повідомляють, що новий член команди має державні нагороди та відзнаки. Зокрема, Андрій Гроза нагороджений відзнакою Президента України за участь в Антитерористичній операції.

“Команда «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» продовжує рости! Знайомтесь, Андрей Гроза. Учасник АТО, лейтенант. Був заступником командира батареї 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Наразі – офіцер запасу”.

За бойові заслуги нагороджений відзнакою Президента України за участь в Антитерористичній операції. Внесений на жмеринську дошку пошани”, – повідомили у “ПАРТІЇ ВІННИЧАН”.

Крім того, що новий член команди вінницької місцевої партії, він ще й талановитий і креативний педагог.

 

“Сьогодні Андрій Юрійович Гроза – директор Жмеринської міської дитячо-юнацької спортивної школи. Прогресивний вчитель. Він зайняв ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок з фізичної культури. Він також активний громадський діяч, волонтер”, – повідомили в партії. 


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Джамала представила новый клип (видео)

03.02.2016 - 13:28
В годовщину депортации крымских татар певица Джамала презентовала слушателям песню «Шлях додому». Это было еще в прошлом году. А вот теперь, за четыре дня, в Грузии, творческая группа во главе ...

ДНР нанесен урон в технике и живой силе: видео

30.05.2018
Пресс-центр Объединенных сил в утренней ...

Смеющаяся лиса

06.11.2015
Лисе удалось добыть пернатую дичь. ...