Для медиків Вінниці виготовили спецкарти для безкоштовних поїздок у транспорті

Спеціальні проїзні документи для пересування в громадському транспорті з написом «Я йду на роботу заради вас» підприємство «Вінницякартсервіс» виготовило для медичних працівників міста. Це ті працівники, які працюють в інфекційному відділенні міської клінічної лікарні №1, відділеннях невідкладної допомоги, приймальних та реанімаційних відділеннях міських лікарень. Крім того, ними забезпечать сімейних лікарів та сімейних медичних сестер Вінниці. А також Вінницької станції екстреної медичної допомоги. Проїзні документи медичні працівники отримуватимуть у своїх закладах по місцю роботи.

Кожна картка запрограмована на 130 безкоштовних поїздок в муніципальному транспорті. Рішення про виготовлення цих карток обумовлено також необхідністю того, аби медики могли вчасно дістатись на роботу. Тож в ранкові години пік пасажири, коли бачитимуть людину з такою картою, розумітимуть, що це медичний працівник, який їде на роботу, аби рятувати здоров’я та життя інших.   

«Спеціальні проїзні документи для медичних працівників Вінниці виготовляються за дорученням міського голови Сергія Моргунова. Карти дозволять ідентифіковувати працівників медичних закладів. Тож ми просимо вінничан з розумінням ставитися до ситуації, і вранці першочергово пропускати у громадський транспорт саме медичних працівників, адже ці люди їдуть на роботу, щоб рятувати нас з вами», – каже заступниця міського голови Галина Якубович.

Наразі уже виготовили 2,5 тисячі карток з написом «Я йду на роботу заради вас». «Їх, згідно із заявками керівників медичних закладів, розподілять одразу на установи, де видадуть медперсоналу, – розповів директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, – Ми зібрали потребу по цих картах по наших міських закладах і передамо їх керівникам закладів, де вони уже видадуть працівникам. В першу чергу буде забезпечено картами працівників інфекційного відділення МКЛ №1, приймальних та реанімаційних відділень наших лікарень, а також відділень невідкладної допомоги. Крім того, карти отримають сімейні лікарі та сімейні медичні сестри. Частину карток буде передано й Вінницькій станції екстреної медичної допомоги. Видача проїзних документів сьогодні уже розпочалась».  

Нагадаємо, що 18 березня  позачерговою сесією Вінницької міської ради було прийнято рішення на час карантину для медичних працівників, які працюватимуть з пацієнтами з інфекційними захворюваннями (для медичного персоналу інфекційного відділення МКЛ №1, всіх приймальних та реанімаційних відділень лікарень міста), виплачувати надбавку до зарплатні з міського бюджету. 

​Також з 19 березня управляючі компанії міста, які обслуговують багатоповерхові житлові будинки, налагодили регулярну дезінфекцію під’їздів та кабін ліфтів. Для знешкодження усіх поверхонь використовуються професійні дезінфекційні розчини. Інформацією про графіки прибирання володіють старші по будинках.

Прибирання проводиться один раз на добу. До комплексу робіт входить   протирання поверхонь дверей та запірних пристроїв; поштових скриньок та підвіконня; протирання поручнів на сходинкових маршах; миття кабіни ліфта, обробка пультів та кнопок виклику; обприскування стінових панелей та підлоги за допомогою оприскувача. «З метою ефективного реагування і вжиття невідкладних заходів щодо попередження виникнення та розповсюдження захворювання на території міста управляючими компаніями за рекомендацією МОЗ України використовуються наступні дезінфікуючі засоби: Соліклор, Жавель-Клейд, Санітаб, Еконорм, Полідез та інші. Про всю проведену роботу по під’їздах управляючі компанії інформують старших по будинку, тож мешканці можуть  у них уточнювати всі питання щодо прибирання», – розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

У будинках, де створено ОСББ, питання регулярності прибирання та використання дезінфікуючих засобів вирішують мешканці на рівні голови ОСББ. «Про власну безпеку мають подбати і самі мешканці багатоповерхівок, в першу чергу люди літнього віку. Варто дотримуватись загальних рекомендацій: без нагальної потреби не виходити на вулицю, користуватись антисептиками, по поверненню додому обов’язково ретельно мити руки», – додав Роман Фурман. 


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Писатель и философ Михаил Веллер устроил разнос в прямом эфире: видео

29.04.2017 - 15:22
На “Эхо Москвы” есть замечательная программа “Особое мнение”. Вот в ее эфире давеча отличился достаточно известный современный российский писатель Михаил Веллер. Колоритно и эмоционально, с долей некой агрессии, давая свою ...

Как отчистить старый ковер

18.10.2016
Без химчистки и дорогого пылесоса! ...

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018
Грузинский город Марнеули атаковали едва ...

Девушка чудом увернулась от оторвавшегося у фуры колеса (видео)

09.12.2015
Только провидение и бдительность самой ...