«Диверсант» з Брянщини розповів про сьогоднішню спецоперацію

В опозиційному ЗМІ Росії стверджують, що взяли коментар у одного з тих, хто начебто у складі РДК сьогодні провів вилазку у Брянську область РФ.

Стверджується, що це був більше демонстраційний захід. І звісно, ніхто по дітях не стріляв, а також не захоплював заручників.

Боєць «Російського добровольчого корпусу» заявив виданню «Важливі історії», що «РДК» заходив на територію Брянської області.

«Я щойно звідти. Нас на цьому завданні було 45 людей. Зайшли, відзняли, зробили засідку на дві БМП. Дітей постраждалих не бачив. Але був один постраждалий прикордонник. Жодних заручників не брали», – заявив боєць «Російського добровольчого корпусу» на умовах анонімності.

У соцмережах з’явилися відео, зняті у селі Любечани Брянської області – на тлі місцевої пошти та фельдшерсько-акушерського пункту. Там люди, одягнені в камуфляжну форму, стверджують, що є бійцями » Російського добровольчого корпусу «, які перейшли кордон Росії, щоб » звільнити рідну землю » . Вони стверджують, що борються із режимом Володимира Путіна і не воюють із мирними жителями.

«Російський добровольчий корпус», як стверджується, це бойовий підрозділ із російських емігрантів у складі Міжнародного легіону ЗСУ.

Нагадаємо, в РФ влада і пропаганда влаштували справжню істерику з масою неадекватних звинувачень про вторгнення української ДРГ.

Піариться на цій темі і Путін, який вже заявив чергову порцію ахінеї про те, що такі люди «ставили перед собою завдання позбавити Росію історичної пам’яті, позбавити історії, традицій, мови»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве офис Россотрудничества атаковали националисты: появилось видео

17.02.2018 - 15:57
В Киеве молодые люди из радикальной националистической организации С14 провели стремительный наскок на представительство Россотрудничества на улице Борисоглебской. В ходе своей акции они сожгли флаг РФ и оставили на стенах ...

Пик солнечного затмения: видео

21.08.2017
В США народ массово наблюдает ...