Дезертир із ПВК «Вагнера» розстріляв російських поліцейських

В місті Новошахтинськ Ростовської області Російської Федерації затримано бойовика приватної військової компанії Вагнера 38-річного Павла Ніколіна, завербованого в виправній колонії №4 в Уфі. Про це повідомляють російські засоби масової інформації.

Вчора вони писали, що військовий в формі обстріляв з кулемета двох поліцейських, які намагалися його затримати, один з них важко поранений. Згодом стало відомо, що стрілок – бойовик з ПВК Вагнера.

Видання «Ридус» звернулося за коментарем до ПВК Вагнера. Там відповіли оперативно, але на диво миролюбно – навіть не згадали кувалду, якою самі вбили свого ж бойовика Нужина, виклавши відео страти в інтернет.

Навпаки, цього разу ПВК Вагнера говорить про тотальну секретність і сумнівається, що це справді її «хлопчик». При цьому журналістам загрожують розслідуванням за те, що вони висвітлюють таку таємну справу.

Також в ПВК Вагнера не вірять, що Ніколін міг втекти з України в Росію. Хоча ніхто не казав, що він був в Україні. Не можна виключати того, що він втік ще в РФ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Котенок попытался запугать большую собаку (видео)

22.12.2015 - 22:53
То ли он такой смелый, то ли дурь молодецкая взыграла, но факт остается фактом. Котенок попытался запугать большую собаку и настучать тому по носу. Сам пес оказался полным антиподом усатому-полосатому. ...

ВСУ нанесли мощную ответку по позициям террористов: видео

30.03.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин, который ...