Десантники ЗСУ зайшли на нові позиції і захопили цінні трофеї

Бійці 95-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України захопили в одному з сіл велику кількість 152-міліметрових снарядів до самохідних артилерійських установок.

Про це розповів офіцер підрозділу Юрій Кочевенко, який на відео-селфі показав досить великі запаси снарядів біля якоїсь приватної будівлі. Але натякнув, що їх тут в рази більше: «Я не буду показувати все, щоб не палити локацію».

А з фрази — «Ми продовжуємо звільняти Україну» — можна припустити, що даний населений пункт нещодавно звільнений. Звертає на себе також увагу гарна якість боєприпасів, які потрапили в кадр – чистенькі, без іржі.

Відео сьогодні розмістив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Нагадаємо, що в ЗСУ є багато ще радянських 152-мм САУ («Мста-С», «Акація», «Гіацинт-С»), до яких бракує снарядів (це головна причина переходу Сил оборони на 155-мм калібр і західну артилерію). Тому дані трофеї є вкрай бажаними для нас.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017 - 19:38
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала новый клип — «Экстаз». В этом весьма продолжительном — 10 минут! — клипе снялась известная актриса Светлана Ходченкова. Работа изобилует интимными сценами. Но в отличие ...