Десантники ЗСУ відбили ворожі позиції на Харківщині
На Південно-Слобожанському напрямку (північна прикордонна частина Харківського і Чугуївського районів Харківської області РФ) військовослужбовці Десантно-штурмових військ Збройних сил України відбили передову позицію російських окупантів.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» з посиланням на бойових побратимів розповів наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення ЗСУ:
«Є і успішна контратака наших ДШВ, тільки поки що без подробиць — триває зачистка».
Попри це ситуація на цій ділянці фронту залишається вкрай складною, продовжує «Рапорт Сержанта»:
«На Харківському напрямку пекло ще з ночі. Там в зоні відповідальності наших друзів із ТРО було два штурми із залученням важкої техніки, в тому числі двох танків «Т-72Б». Є також поранені з нашої сторони».
Подпишитесь на новости
























