Десантіс розповів, що робитиме з війною в Україні в разі обрання президентом США

Від Республіканської партії США за право стати кандидатом у президенти США поборються серед інших Дональд Трамп і губернатор Флориди Рон Десантіс. Вони фаворити і вже публічно оголосили про такі свої наміри.

Всім відома позиція Трампа щодо України — він має намір нас розміняти. Як заявляв сам Трамп, він припинить війну за 24 години. А це можливо тільки, якщо пообіцяти Путіну все, що той захопив і зняттям санкцій. Що стосується Десантіса, то його заяви не такі радикальні, але поки що теж далекі від оптимістичних для України.

Так, у своєму першому після висунення своєї кандидатури на виборах інтерв’ю Fox News Десантіс сказав, що після своєї перемоги на виборах не хотів би бачити американські війська втягненими у російсько-українську війну. 

Що мається на увазі, він не пояснив, однак і Байден не хоче втягнення військ США у війну, а Десантіс начебто протиставляє свою позицію… Тобто нам було б куди важливіше почути, чи має республіканець наміри допомагати Україні у війні з РФ зброєю і іншими засобами, якщо вона до того часу ще не завершиться.

«Ми маємо повернути наше військо до фокусування на обов’язку, ключових цінностях і ключовій місії», – сказав Десантіс.

У другій частині відповіді він сказав, що хотів би побачити «врегулювання» війни в Україні. При цьому він наголосив, що американська армія не повинна бути втягненою у війну. 

«Я б хотів побачити врегулювання цього (війни). Я б не хотів бачити ширшої війни. Я думаю, абсолютно невідомо, як це (війна) буде виглядати у січні 2025 року (саме тоді буде інавгурація наступного президента США). Але я б не хотів бачити Сполучені Штати з їхніми військами втягненими у війну у Росії чи в Україні», – сказав губернатор Флориди.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Лавров попал в нелепую ситуацию на международных переговорах: видео

25.01.2019 - 00:17
Глава МИД России Сергей Лавров в очередной раз попал в комическую ситуации. По сути он ее сам и создал. После переговоров с алжирским коллегой Абделькадером Месахелем он схватил один из микрофонов, ...

Певица Рианна сразила откровенным нарядом: фото, видео

08.08.2017
Певица Рианна регулярно принимает участие ...