Демократи обговорюють заміну Байдена через провал у дебатах

У США увечері 27 червня відбулися телевізійні дебати між майбутніми кандидатами на посаду президента США – чинним главою Білого дому Джо Байденом та його попередником Дональдом Трампом. 

Нагадаємо, наразі шанси обох головних кандидатів у президенти США оцінюються однаково в межах статистичної похибки.

Після дебатів журналісти від CNN провели опитування спостерігачів і запитали: Хто, на вашу думку, виграв сьогоднішні дебати? Джо Байден набрав 33%, Дональд Трамп — 67%.

Повідомляється, що після цього демократи заговорили про можливу заміну кандидата.

Зазначається, що виступ Байдена був непереконливим, зокрема, акцентується на його регулярних обмовках, слабкому голосі, нездатності виразно подати позицію партії з ключових питань

Politico теж пише, що представники та донори Демократичної партії обговорюють заміну їхнього кандидата, президента США Джо Байдена у виборчому списку через його провальний виступ на дебатах з кандидатом від республіканців Дональдом Трампом.

Один із радників партії сказав виданню, що «не менше пів дюжини ключових донорів надіслали йому повідомлення про «катастрофу», і що демократам «потрібно щось робити», але визнав, що «мало що можливо, якщо» Байден не відійде вбік.

Крім того, один із найбільших донорів партії та прихильник Байдена сказав, що президенту час завершити свою кампанію, і назвав виступ Байдена «найгіршим в історії». Він навіть сказав, що виступ Байдена настільки «поганий, що ніхто не звертатиме уваги на брехню Трампа».

«Наша єдина надія на те, що він відійде, ми домовимося про з’їзд партії або він помре. В іншому випадку нам кінець», – сказав радник донорів.

Повідомляється також, що в кампанії чинного президента США відповіли на критику, і один із радників назвав його «єдиною людиною, яка коли-небудь перемагала Дональда Трампа».

Старший радник вищих посадових осіб Демократичної партії повідомив Politico, що Байден відверто розчарував.

«У цих дебатах для нього не було жодної світлої плями. Єдиний позитивний момент — це те, що це сталося в червні, а не в жовтні», — сказав він.

Колишній президент Трамп і чинний Байден домовилися про проведення двох президентських дебатів: у червні та вересні на CNN та ABC.

Раніше ми вже писали, що Дональд Трамп, виступаючи перед прихильниками в Огайо, заявив, що якщо він не переможе на президентських виборах у листопаді, це нібито означатиме ймовірний кінець американської демократії. 

Вибори в США відбудуться 5 листопада.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Путин повредил палец на татами: видео курьеза

15.02.2019 - 01:09
С президентом России Путиным произошел казус в Сочи, где он принял участие в тренировке дзюдоистов. Во время постановочного спарринга с олимпийским чемпионом Бесланом Мудрановым он повредил палец на руке. Было ...

Ярмоленко забивает и «Боруссия» громит «Магдебург»: видео гола

25.10.2017
После проведенного на скамейке запасных ...