Де у Вінниці можна замінити та відновити водійське посвідчення

У двох відділеннях ЦНАПу «Прозорий офіс» Вінниці можна отримати послугу заміни чи відновлення водійського посвідчення. Це можна зробити у відділеннях «Центр» за адресою: вул. Соборна, 59 або «Старе місто»: вул. Брацлавська, 85.

Центр надання адміністративних послуг міста Вінниці, як зазначають у департаменті, забезпечує зручність, ефективність та надійність у процесі обміну посвідчення водія, що робить його привабливим вибором для багатьох мешканців міста.

Зокрема, в Прозорих офісах міста можна швидко та зручно обміняти посвідчення водія при втраті чи викраденні документа, зміні анкетних даних або замінити посвідчення водія старого зразка на новий чи обміняти тимчасове посвідчення водія, виданого на два роки, на постійне. Як зазначають у департаменті, з усього зазначеного найбільш популярною послугою є обмін тимчасового посвідчення водія на постійне. До речі, у період воєнного стану заміна посвідчення водія здійснюється без подання медичної довідки встановленого зразка.

Графік роботи Центру надання адміністративних послуг – гнучкий, що дозволяє записатися на прийом у зручний день та час, зателефонувавши до кол-центру Прозорого офісу, або одразу отримати талон, звернувшись до рецепції в обраному відділені ЦНАПу.

Перелік необхідних документів для отримання послуги:

  • паспорт громадянина України (у разі паспорта громадянина України у формі ID-картки додається Витяг з реєстру територіальної громади);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП);
  • протерміноване посвідчення водія (термін дії 2 роки), або посвідчення старого зразка;
  • при зміні персональних даних оригінал підтверджувального документа;
  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за наявності).

Отримати детальну консультацію щодо порядку надання послуг можна, звернувшись до кол-центру Прозорого офісу: понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю з 08:30 до 17:00, в середу з 08:30 до 20:00, у суботу з 09:00 до 15:00 за номерами: (0432) 65-50-50, (067) 000-266-1, (073) 000-266-1.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018 - 18:34
В американском штате Техас мужчина пострадал от змеи, которую перед тем убил. На первый взгляд ситуация кажется казуистической. Он лопатой отрубил рептилии голову, решил ее поднять, и в этот момент ...

Кот, который сломался

12.12.2015
Иногда коты похожи на игрушку, ...

У дома Луценко вспыхнули разборки: видео

09.12.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...