Де купити якісний двосторонній скотч за доступною ціною?

Сьогодні двосторонній скотч є чи не найпопулярнішим засобом для скріплення різноманітних поверхонь. Такий його статус напряму пов’язаний із надзвичайною легкістю застосування, яка — що важливо відзначити — досягається не за рахунок надійності з’єднання. Крім того, велика кількість існуючих різновидів дозволяє дібрати відповідну клейку стрічку на будь-який можливий випадок.

Отже, жодне питання, яке стосувалося б того, чи варто використовувати двосторонній скотч, не вартує й побічного розгляду. Натомість неминуче виникає інший запит: де саме пересічному користувачеві придбати якісну клейку стрічку?

Інтернет-магазин Inta.pro — чудове місце, аби розпочати пошуки ідеального скотчу. І, сподіваємося, що й завершити їх. Адже Inta.pro — як офіційний представник компанії 3М — пропонує лише найякісніші двосторонні клейкі стрічки за цілком розумними цінами.

Серед асортименту ви знайдете двосторонні скотчі 3М, що належать до різних категорій. Без досвіду у цій класифікації можна й загубитися, проте не хвилюйтеся — насправді визначити той розділ каталогу, в якому представлені клейкі стрічки, що відповідають вашим потребам, зовсім не важко. 

Так, двосторонні стрічки на спіненій основі призначені насамперед для розміщення рекламних табличок та інших подібних елементів, для збірки меблів та обслуговування автотранспорту, а також для виконання різного роду побутових завдань. Найсильніша сторона цього скотчу, що обумовлює згаданий перелік застосувань — висока початкова адгезія, що дозволяє використовувати його для скріплення між собою різнорідних за формою та природою поверхонь. 

Тонкі стрічки слід обирати для здійснення робіт з ізоляції, ламінування та в усіх випадках, що вимагають отримання майже непомітного, естетично привабливого з’єднання. Підійде такий скотч і для тимчасової фіксації — тонкі клейкі стрічки легко видаляються з поверхні, не пошкоджуючи її та не залишаючи на ній слідів адгезиву.

Також в Інтернет-магазині Inta.pro на вас чекає широкий вибір двостороннього скотчу VHB — ідеального засобу для монтажу масштабних конструкцій з таких матеріалів як скло, композит, деревина, пластики та метали. Двосторонні стрічки цього типу незамінні на будівництві чи при виконанні масштабних ремонтних робіт.

Якщо у вас вже розбіглися очі і ви не знаєте на якому саме скотчі зупинити свій вибір, то ми можемо надати вам декілька порад. По-перше, зважайте на майбутнє призначення двосторонньої клейкої стрічки. Пам’ятайте, що не існує універсально придатного скотчу: для монтажу книжкової полиці та для ремонту автівки вам знадобляться окремі різновиди стрічок, наділені різними властивостями.

По-друге, слід враховувати умови навколишнього середовища, з якими доведеться зіткнутися утвореному скотчем з’єднанню. Кожна двостороння стрічка має свій діапазон робочих температур та перелік хімічних речовин, дію яких може витримувати без збитку для міцності з’єднання. 

І, звичайно, звертайте увагу на розмірні параметри клейкої стрічки. На щастя, продукція 3М досить різноманітна щодо форматів, і ви, оформлюючи замовлення, зможете обрати потрібні довжину та ширину стрічки.

Ще одна, остання — але не за значенням — причина купувати двосторонній скотч саме в Inta.pro — кваліфіковане та привітне обслуговування. Наші спеціалісти з радістю вислухають усі ваші питання та нададуть вам вичерпну консультацію щодо вибору товару чи здійснення покупки. Необхідні дані для зв’язку вказано на сайті. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Одну из винницких попрошаек вывели на чистую воду: видео

28.12.2016 - 12:54
Почему винничане практически ежедневно жалуются в полицию на то, что стали жертвами мошенничества, и при этом «ведутся» на самые заурядные уловки аферистов?.. В центре Винницы «работает» несколько «бабушек», просящих милостыню ...

«Азовцы» пообещали освободить Донецк: видео

24.09.2017
Под Мариуполем бойцы полка «Азов» ...