ДБР веде перевірку проти командувача Об’єднаних сил ЗСУ

Начальник штабу третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України Богдан Кротевич у своєму Телеграм-каналі повідомив, що написав листа в Державне бюро розслідувань із закликом перевірити генерала ЗСУ, який «вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал».

У своєму телеграм-каналі Богдан Кротевич не назвав прізвище генерала, але припускає, що він не просто некомпетентний, але й співпрацює з ворогом: «Судять комбатів та комбрігів за втрату спостережного посту, але не судять генерала за втрату областей та десятків міст та втрату тисяч солдат».

Видання «Українська Правда» впевнене, що мова за Юрія Содоля – колишнього командувача морської піхоти ЗСУ, який 11 лютого 2024 року став командувачем Об’єднаних сил ЗСУ. ДБР підтверджує надходження «скарги» і проведення первірки по ній, але не вказує прізвищ.

Нагадаємо, Юрій Содоль користується підтримкою вищого керівництва країни, що очевидно по його стрімкій кар’єрі. Однак проти нього різко налаштовані наші захисники, зокрема морські піхотинці, які масово називають його «м’ясником».

Наприклад, наш захисник, який воює в Часовому Ярі і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», сьогодні розповсюдив заяву Кротевича і прокоментував: «Мені здається, главком (Сирський) мав би реагувати на слова публічних військових теж публічно. Ну, це мені здається, хто я такий, звісно».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве из гранатомета обстреляли бюро ритуальных услуг: видео

04.06.2018 - 14:23
Ночью 4 июня неизвестный атаковал расположенное неподалеку от центра столицы бюро ритуальных услуг. Был слышен грохот, а когда охранник решил осмотреть территорию, то заметил, что в стене застрял снаряд от ...

«Александрия» вела в счете, но проиграла «Динамо» 1:4: видео голов

02.04.2017
Подопечные Реброва практически в течение ...

Революционный эсминец-невидимка нового поколения Zumwalt выходит в море (видео)

18.11.2015
Новейший, технологически революционный эсминец ВМС ...