Данілов розповів про відбиття навали на Бахмут

Секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону заявив, що околиці Бахмута всіяні трупами російсько-фашистських окупантів.

Данілов пояснив, що оборона Бахмута важлива з двох точок зору. По-перше, вона стримала навалу орди, яка б могла розповстися по багатьом іншим селам і містам.

По-друге, саме тут наші Сили оборони завдають ворогу дуже значних втрат, що в найближчому майбутнньому принесе свої плоди.

Він прямо натякнув на те, що вже незабаром колаборантам доведеться мерщій тікати, бо буде спекотно, адже до Донецька, Луганська і інших поки що окупованих міст Донбаса не дуже й далеко.

«Наші військові боронять славетне місто Бахмут, наші військові стоять, це наша фортеця. І те, що вони зараз роблять, ми навіть не можемо уявити, наскільки це буде корисно для країни, для нашої армії в найближчому майбутньому. Там перелопачується величезна кількість мерзоти, яка вдерлася на нашу територію.

Як доповідав генерал-полковник Сирський, всіяні трупами росіян, «вагнерівців» усі балки, територія навколо міста. Воно як посіяно там лежить. Їх ніхто не забирає, бо вони нікому не потрібні», — сказав секретар РНБО. 

«Уявіть собі, де були б сьогодні ці терористи, в яких містах би вони вже знаходились, якби наші хлопці й дівчата не боронили саме це місто. Це було б для них таке моральне піднесення, що врешті-решт спромоглася друга армія світу взяти районний центр Бахмут, і в такий спосіб вирішити те питання, яке вони не можуть вирішити довгий проміжок часу», — додав Данілов

«Як фашисти програли під Сталінградом, так вони (росіяни – ред.) точно програють під Бахмутом», — впевнений він.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Сеть взорвало видео из больницы в Уфе с женщиной, которая ползет по ступенькам

12.01.2017 - 20:01
Очередной шокирующий случай в России. В сети появилось видео: женщина с забинтованной ногой на четвереньках спускается по лестнице. Так она добирается в рентген-кабинет. История произошла в уфимской больнице №13. Прокуратура уже занимается этим ...

«Ростов» сенсационно выиграл у «Баварии»: видео голов

23.11.2016
Продолжаются матчи 5-го тура Лиги ...

Як у Вінниці десантники відзначили День ВДВ

04.08.2016
До Дня десантника вінницькі військові  ...

Над Аравией в небе образовалась огромная дыра: видео

19.03.2019
В городе Эль-Айн в Объединенных ...