Данілов розказав про відповідь на ракетний удар РФ

Секретар РНБО України Олексій Данілов відреагував на масований ракетний удар фашистської Росії. За його словами, після такого терору взагалі не може йтися про мирні переговори з РФ.

А єдине бажання, яке виникає після скоєного — знищення російського чудовиська…

«Диктуємо по складах. Ні ваші ракети, ні ваші Шахеди, ні ваші обстріли пологових будинків ні на міліметр, ні на крок не наблизять ваше бажання про переговори. Тільки єдине бажання — знищувати рашистське чудовисько. З країною-терористом переговори лише через приціл Сил оборони України!» — зазначив він у Твітері.

Нагадаємо, Банкова отримувала сигнали від дружніх західних країн про бажання президента РФ Путіна провести прямі переговори. Про це сказав президент України Володимир Зеленський у ході спілкування журналістами у середу, 16 листопада.

«Я отримав сигнали, що Путін хоче прямих переговорів. Я такі сигнали отримував. Я запропонував публічну форму, тому що Росія веде війну публічну», – сказав він.

Також на цій зустрічі глава держави підтвердив інформацію про те, що в день ракетних обстрілів, 15 листопада, в Київі знаходився директор ЦРУ Бернс. І що в них відбулася змістовна бесіда.

Перед цим радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна не відмовляється від переговорів із Росією, але РФ спершу має вивести свої війська з території України. По суті це саме Україна декларує вже декілька місяців поспіль.

«Потрібно розуміти: Україна ніколи не відмовлялася від переговорів. Наша переговорна позиція відома та відкрита: 1. Спочатку Росія виводить війська з України 2. Далі – все інше», — зазначив Подоляк.

Він підкреслив, що Україна конструктивна у своїй оцінці щодо переговорів і спілкуватиметься з наступним президентом Росії, оскільки глава Кремля Володимир Путін не готовий сідати за стіл переговорів.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

В Турции прогремел мощный взрыв: видео

11.04.2017 - 12:22
В Турции минимум 10 человек пострадали из-за взрыва. Он прогремел на юго-востоке страны в районе Баглар города Диярбакыр. Местные СМИ сообщают, что взорвался полицейский танк во время ремонтных работ. К месту съехались машины ...

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016
Карьера легендарного «Хамви» в американской ...