Данілов радить не називати росіян «орками та свинособаками»

Дуже правильний, з нашої точки зору, заклик до українців зробиав секретар СНБО Олексій Данілов.

Він попросив у себе на сторінці в Фейсбук не називати росіян орками, свинособаками, русньою… І не тому, що не хоче їх ображати, а заради чистоти сприйняття нашим народом і світом того, хто проти нас воює.

До речі, «РЕАЛ» з тих самих причин жодного разу не вжив слово «свинособака», буквально раз-два за 10 місяців використав слова «русня» і «орки». Й то, щоб передати пряму мову, або уникнути повтору… 

Ми вживаємо такі визначення як окупанти, загарбники, інтервенти, російські фашисти…

«Нам, напевно, не варто занадто захоплюватися вживанням нових термінів – орк, русня, свинособака… Не потрібно розмивати образ ворога, так би мовити. Пишемо і зразу документуємо для історії: «рускій», «росіянин», «Росія» – вбив, напав, пограбував, зґвалтував, зруйнував, збрехав.

Щоб назавжди закарбувалось в український історичній пам’яті, який саме народ несе повну колективну відповідальність за криваву війну, і щоб нам не забути ніколи всю мерзоту російського «братства», — написав Данілов.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Утомленная Путиным Меркель взорвала соцсети: видео

07.07.2017 - 22:37
Сегодня Путин в Гамбурге встретился с канцлером Германии Ангелой Меркель. И если пресс-секретарь хозяина Кремля Дмитрий Песков назвал встречу «встречей радушной хозяйки», то видео общения двух лидеров говорит о другом. ...