Данія надасть Україні танки Leopard 1A5

Данія планує передати Україні танки Leopard 1A5. Про це повідомляє місцеве видання DR Nyheder.

Списані данські танки Leopard 1A5 очистять від пилу, підготують та відправлять на поле бою в Україні. Видання зазначає, що танки більше не є частиною оборони Данії. Вони були продані в 2010 році компанії FFG у Фленсбурзі, Німеччина. Але вони й досі перебувають у Данії.

Перші танки надійдуть протягом найближчих місяців. Видання зазначає, що танки Leopard 1A5 озброєні не такою потужною гарматою, як сучасні танки Leopard 2. Крім того, старіші моделі не так добре броньовані: вони менш захищені від обстрілів та вибухівки.

Нагадаємо також, що Данія відправить в Україну самохідні артилерійські установки Caesar французького виробництва. Про це 19 січня заявив міністр оборони Якоб Еллеманн-Єнсен після зустрічі в Раді з питань зовнішньої політики.

«Це дуже велика і значна допомога. Ми були в постійному контакті з українцями щодо артилерії Caesar, і я радий, що тепер ми отримали широку підтримку данського парламенту, щоб передати її на боротьбу за свободу України», — заявив міністр.

Уряд вирішив передати всі 19 гаубиць Caesar, замовлені у Франції. За словами міністра оборони, це рішення підтримала вся Рада зовнішньої політики.

Данське оборонне відомство придбало 15 артилерійських систем, які були передані у 2020 році, а також ще чотири, постачання яких заплановане на 2023 рік. Тобто нам віддають практично всі свої «Цезарі»!


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Конкурс красоты в КПИ спровоцировал скандал

02.04.2019 - 23:20
На странице официального аккаунта студенческого совета физмата Национального технического университета Украины Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского в Instagram опубликовали эротические фотографии студенток, которые участвуют в конкурсе красоты, передает издание БезТабу. По информации ...

Монатик представил клип на песню «Зашивает душу»

19.10.2018
Популярный в молодежной среде певец ...

Сняли видеопрогноз будущего России (видео)

26.12.2015
Состояние экономики России комментируют все, ...