Ціни на золото підскочили до історичного максимуму

Золото підскочило до історичного максимуму після того, як спекуляції щодо повороту в політиці ФРС та геополітичні ризики сприяли зростанню цін на дорогоцінний метал.

Про це пише Bloomberg.

Так, злиток подорожчав на 1,3% до 2,141,79 дол за унцію, «перш ніж розгубити свої прибутки». Це побило попередній рекорд у 2 135,39 дол, встановлений 4 грудня минулого року.

Зазначимо, унція дорівнює 28,3 г, трійська унція -31,1 г. Про яку унцію йдеться в даному випадку, джерело не вказує.

«За останні п’ять сесій золото додало у вартості близько 100 доларів, чому сприяло поєднання очікувань пом’якшення монетарної політики, геополітичної напруженості та ризику відкату на фондових ринках. Масштаб нещодавнього руху здивував деяких спостерігачів ринку, які кажуть, що він може бути частково зумовлений імпульсом», — пише агентство.

Сьогодні це не єдиний ціновий рекорд. Курс біткоїна у вівторок, 5 березня, теж досяг нового історичного максимуму в $69 202, але встиг відкотитися до $65 079,5. Про це свідчать дані торгів.

Найпопулярніша криптовалюта у світі Bitcoin досягла рекордних $69 202, перевищивши попередній історичний максимум $68 999,99, встановлений у листопаді 2021 року. 

Курс біткоїна продемонстрував приголомшливий зліт з жовтня — майже на 160%, з яких 44% припали на лютий.

Підтримку для Bitcoin надає той факт, що Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США офіційно схвалила запуск 11 перших ETF, що інвестують безпосередньо в Bitcoin. На трейдерів у Південній Кореї, Китаї та інших азійських країнах припадає близько 70% обсягу торгів біткоїном.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице на Совете церквей осудили методы «пенсионеров» Малиновского (видео)

11.12.2015 - 18:52
Организаторы винницкого «тарифмайдана» и местной «партии пенсионеров» подверглись критике, причем вполне справедливой, со стороны духовенства. Представители разных конфессий, входящие в Совет церквей при главе ОГА осудили использование протестантами «в суе» ...

Автомобиль врезался в толпу зрителей во время гонок (видео)

28.03.2015
На «Северной петле» немецкого автодрома ...

Силовики начали задержания «титушек» Саакашвили: видео

12.09.2017
Генпрокурор и министр МВД Луценко ...