Циганков забив переможний гол Жирони в матчі з Райо Вальєкано

Завершився матч 26-го туру іспанської Прімери, в якому зустрічалися «Жирона» та «Райо Вальєкано». Після двох поспіль поразок команда українців Довбика і Циганкова нарешті перемогла. Рахунок 3:0, але матч не був легким — два голи були забиті вже в компенсований час.

На 52-й хвилині матчу Давид Лопес від центральної лінії закинув м’яч на Мігеля Гутьєрреса, який отримав пас у штрафному майданчику і покотив трохи назад під удар Віктору Циганкову, який у торкання з лівої ноги влучив точно в дальній нижній кут — 1:0.

На 76-й хвилині Пеп Чаварріа отримав другу жовту та залишив гостей у меншості. На 90+1-й хвилині Савіо зміцнив перевагу господарів. На 90+4-й хвилині Савіо зробив рахунок розгромним і оформив дубль.

На даний момент після 26 зіграних матчів Прімери «Жирона» розташовується на другому місці з 59 очками. Перший — «Реал» з 65 очками. «Райо Вальєкано» знаходиться на 14-му рядку з 25 очками.