
Початок великій перемозі поклав Кріштіану Роналду, який відкрив рахунок вже на шостій хвилині. Невдовзі перевагу португальців збільшив Нуну Мендеш. У середині першого тайму збірна Узбекистану ненадовго повірила у свій гол, однак після перегляду відеоповтору взяття воріт було скасовано через порушення правил у попередньому епізоді.
Ще до перерви Роналду вдруге відзначився у воротах суперника. У другому таймі до розгрому призвели автогол узбецького воротаря та результативний удар Рафаела Леау наприкінці зустрічі.
Окрім переконливої перемоги, матч став історичним для Кріштіану Роналду. Форвард став першим футболістом, якому вдалося забивати на шести різних чемпіонатах світу. Завдяки дублю він також вийшов на перше місце серед бомбардирів збірної Португалії в історії мундіалів, довівши свій доробок до десяти голів.
Ще одним досягненням нападника стало друге місце у списку найстарших авторів голів на чемпіонатах світу. У віці 41 року він поступається лише камерунцю Роже Міллі, який відзначився на світовій першості у 42-річному віці. Водночас Роналду став найстаршим європейським гравцем, який забивав на мундіалях.
| Команда | І | В | Н | П | М | О | |
| 1 | Колумбія | 2 | 2 | 0 | 0 | 4-1 | 6 |
| 2 | Португалія | 2 | 1 | 1 | 0 | 6-1 | 4 |
| 3 | ДР Конго | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-2 | 1 |
| 4 | Узбекистан | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-8 | 0 |
На Північно-Слобожанському напрямку російські загарбники повністю захопили маленьке прикордонне село Безсалівка Білопільської міської громади Сумського… Read More
Російські окупанти втратили сучасний розвідувально-ударний вертоліт «Ка-52» («Алігатор) разом з екіпажем (два пілоти: командир і… Read More
Фашистська Росія отримає відповідь за масований удар по Києву в ніч на четвер, 2 липня.… Read More
На Південно-Слобожанському напрямку російські загарбники остаточно захопили прикордонне село Гранів Дергачівської міської громади Харківського району… Read More
Винищувачі Повітряних сил Збройних сил України б’ють керованими авіаційними бомбами по позиціям російських окупантів, ризикуючи… Read More
В червні 2026-го року підрозділи ЗСУ та інших складових Сил оборони звільнили більш ніж 84… Read More