Чоловік з бородою, або найпозитивніший кандидат Вінниці

Андрій Гижко про емоджі, однокласників та вірус ДІЙ

Теперішні вибори не лише запам’ятаються своєю миттєвістю, батлами колишніх однопартійців, появою «темних конячок» у зелених яблуках, але ще й позитивом. Однозначно, найбільш позитивна кампанія, на думку місцевих експертів, у  першого заступника губернатора Андрія Гижка. «Дій! Мрій! Твій кандидат Гижко Андрій» — як вірус входить у мозок. Спочатку вінничани побачили бородатого чоловічка на бордах, потім римовані позитивні заклики…

А ще він зміг об’єднати навколо себе однокласників із легендарної  23 школи, одногрупників із педуніверситету та торгово-економічного, друзів із громадського сектора, сусідів, приятелів… Таке враження, що вірус Гижка оминув всі політично-корупційні скандали 11 округу, і з легкістю проникає у серця виборців.

Так хто такий емоджі з бородою? Еmoji (емодзі походить від японської — особлива мова ідеограм і смайлів, які широко використовують в електронних повідомленнях та на сторінках сайтів).  Втім, наші запитання до нього — як до людини, котра вирішила у цей спекотно-дощовий літній період не лише заінтригувати вінничан, а ще й змусити їх замислитися над долею країни.

Кажуть, що Перший головніше за Головного, бо бачить ситуацію не через рожеві окуляри, а через призму реалій і на крок вперед може прорахувати. Тому «першим» замом губернатора бути не так легко, ніж Самим! То з чим йдете у парламент?

— Надзвичайно важливим вважаю прийняття закону про боротьбу з так званими природними монополіями — компаніями, які постачають нам воду, газ, електроенергію — маю на увазі обленерго, облводоканали, облгаз і таке інше. Бізнес і громадяни не повинні залежати від їхніх драконівських технічних умов. Важливим вважаю забезпечення першого робочого місця для молоді з обов‘язковим резервуванням відсотку для молодих спеціалістів.

—  А ви відчуваєте силу, щоб досягти здійснення хоча б частини ваших планів?

— Мені 41 рік, є бажання, досвід та енергія. У мене троє дітей, вони всі в Україні, і я хочу, щоб вони жили в гарній європейській Україні, і саме це — потужний стимул для активної роботи.

— А що хочете зробити на окрузі?

— Хотів би вдосконалити діяльність ВНТУ — там є дуже кваліфіковані фахівці і в галузі ІТ-технологій, і енергетики, а через прийняття закону про ІТ та індустріальні парки можна залучити потужних інвесторів . А далі зробити вінницьку кремнієву долину — така в мене мрія. Це унікальна можливість зробити широкий ІТ спектр — навіть аграрний бізнес потребує комп‘ютерних і космічних технологій. Та і в медичному університеті є чимало практичних розробок щодо обстеження людського організму методами комп‘ютерної діагностики. Можна об‘єднати наукові сили технічного і медичного вузів. Одним з успішних прикладів поєднання науки і бізнесу є створення наукових лабораторій. Уперше в Україні у Вінниці відкрито виробництво сонячних панелей компанії КNESS, є співпраця з ВНТУ.

—  І от всі ці елементи діджиталізації надихнули впровадити «чоловіка з бородою» у вашу виборчу кампанію?

— (посміхається) Коли починалася ця короткострокова кампанія, я розумів, що люди втомлені. Втомлені від президентських виборів. Хтось розчарований, хтось ловить кураж, а хтось просто «забив» на все, що відбувається в країні. Я прийняв рішення йти, і це було нелегке рішення. Але зрадити понад 40% вінничан, які підтримали п’ятого Президента навесні – це втратити їхню віру та надію. Я не змінював партію, не змінював ідеологію. Знаю, що маю нести відповідальність за все до останнього. В той же час, розумію, що із виборцями потрібно говорити не партійними штампами та обіцянками. Потрібно захопити їх своїми емоціями. 

— Родина підтримує?

— Мені іноді хочеться цитувати класиків: «Якби ви бачили, яку капусту я вирощую, то ви б не запитували мене…” – так казав римський імператор Діоклетіан. Звичайно, родина поруч і я відчуваю величезну підтримку. Я звичайна людина, яка не зважаючи на всі політичні перипетиї, приділяє час домашнім справам. Маємо свою невеличку присадибну ділянку, люблю поратися на ній. Дитина, дружина, родина і та домашня атмосфера – цей мій маленький оазис, з якого черпаю натхнення та силу для роботи.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Военные эксперты заявили, что Савченко мешает освобождению украинских пленных

08.08.2016 - 13:12
А она сама сегодня организовала митинг под стенами АП Вчера вечером ведущие программы «Военный дневник» на телеканале 112 Украина поинтересовались у своих гостей-экспертов, поможет ли голодовка Савченко добиться или ускорить освобождения ...

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016
В столице Швеции Стокгольме завершился финал ...

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018
Украинский патриот с оккупированных территорий ...